Giv os et kald på 88977070 eller send os en besked på hej@grobowski.dk

Aarhus
Vestergade 41
8000 Aarhus C
Find vej

+45 8897 7070
hej@grobowski.dk

Stockholm
Magnus Ladulåsgatan 1
118 65 Stockholm
Find vej

+45 3165 7031
hejsan@grobowski.se

Info

CVR/DK – 3566 6818

Nordea
Reg/ 2251
Konto/ 0743154290

Peder van der Schaft
Strategi- + konceptudvikler / partner

+45 30223344
peder@grobowski.dk

Hans Læsø
Konceptudvikler + designer / partner

+45 25788885
hans@grobowski.dk

Kathrine Lodberg Khamis
Senior rådgiver + konceptudvikler

+45 31657031
kathrine@grobowski.dk

Anna-Maria Espersen
Projektleder + kaospilot

+45 31700980
annamaria@grobowski.dk

Kristine Frandsen
Designer

+45 21620988
kristine@grobowski.dk

Alexander Loft Birkmose
Journalist + redaktør

+45 31357250
alexander@grobowski.dk

Sebastian Sand Skovsted
Webudvikler

+45 26183392
sebastian@grobowski.dk

Nanna Saugstrup
Designer

+45 60705304
nanna@grobowski.dk

Anne Bente Volf
Journalist + redaktør

+45 53593234
ab@grobowski.dk

Janus Rud Markvad
Designer

+45 29412279
janus@grobowski.dk

Simon Urup
Journalist + redaktør

+45 31480531
simon@grobowski.dk

Louise Højmark
Journalist + redaktør

+45 31357050  (på barsel)
louise@grobowski.dk

Janni Ploug
Økonomi + administration

+45 22519311
janni@grobowski.dk

Martin
Journalistpraktikant

martin@grobowski.dk

Vi er stolte sponsorer for:

Bakken Bears siden 2012
AGF siden 2020