Skal vi lave noget sammen? Giv os et kald på 88977070 eller send os en besked på hej@grobowski.dk

Aarhus
Vestergade 41
8000 Aarhus C
Find vej

+45 8897 7070
hej@grobowski.dk

Stockholm
Magnus Ladulåsgatan 1
118 65 Stockholm
Find vej

+45 3165 7031
hejsan@grobowski.se

Info

CVR/DK – 3566 6818

Sparekassen Danmark
Reg/ 9070
Konto/ 9210227412

Peder van der Schaft
Strategi- + konceptudvikler / partner

+45 30223344
peder@grobowski.dk

Hans Læsø
Konceptudvikler + designer / founding partner

+45 25788885
hans@grobowski.dk

Henrik Papsø Munk
Strategi- + konceptudvikler

+45 20130112
henrik@grobowski.dk

Kathrine Lodberg Khamis
Senior rådgiver + konceptudvikler

+45 31657031
kathrine@grobowski.dk

Alexander Loft Birkmose
Journalist + redaktør

+45 31357250
alexander@grobowski.dk

Louise Højmark
Journalist + redaktør

+45 31357050
louise@grobowski.dk

Kristine Frandsen
Designer

+45 41870704
kristine@grobowski.dk

Janus Rud Markvad
Designer

+45 41870702
janus@grobowski.dk

Sebastian Sand Skovsted
Webudvikler

+45 31480531
sebastian@grobowski.dk

Vibeke Gamborg
Designer

+45 30132228
vibeke@grobowski.dk

Jesper Kjær Andersen
Designer

+45 26285222
jesper@grobowski.dk

Nanna Saugstrup
Designer

+45 60705304
nanna@grobowski.dk

Maria Skorik
Designer

+45 88977070
maria@grobowski.dk

Janni Ploug
Økonomi + administration

+45 22519311
janni@grobowski.dk

Amalie Dalsgaard
Design-intern

+45 88977070
amalie@grobowski.dk

Mathilde Ambrosius Boysen
Journalist-intern

+45 88977070
mathilde@grobowski.dk