Buddy, homey, amigo, hombre, BFF… en god ven har mange navne, vores navn er Grobowski, og vi vil gerne være din ven.

Giv os et kald på 88977070

Grobowski ApS
Vestergade 41

8000 Aarhus C

Tlf. 88977070
hej@grobowski.dk

CVR: DK – 3566 6818

Bank: Nordea
Reg. 2251

Konto. 0743154290

Bureauchef / partner

Peder van
der Schaft

+45 30223344
peder@grobowski.dk

Kontaktchef

Mia N. Gregersen

+45 22231210
mia@grobowski.dk

Journalist / tekstforfatter

Alexander Loft Birkmose

+45 20762854
alexander@grobowski.dk

Art Director / partner

Hans
Læsø

+45 25788885
hans@grobowski.dk

Grafisk designer

Kristine
Frandsen

+45 88977070
kristine@grobowski.dk

Pr og kommunikation

Daniel
Skinbjerg

+45 88977070
daniel@grobowski.dk

Art Director / illustrator

Janus Rud Markvad

+45 29412279
janus@grobowski.dk

Økonomi

Janni
Ploug

+45 22519311
janni@grobowski.dk

Vil du være med på holdet?

Ledige stillinger finder du her på vores hjemmeside, på Facebook og LinkedIn. Du er meget velkommen til at følge os, så har du altid fingeren på pulsen. Synes du, vi fortjener et praj om dine kompetencer, så siger vi på forhånd tak. Send din ansøgning til hej@grobowski.dk

Praktikplads

Er du på jagt efter en spændende praktikplads på et ungt kreativt bureau, så er vi måske på jagt efter dig! Vores dør står altid på klem for dygtige praktikanter fra de grafiske uddannelser og journalistik- og kommunikationsuddannelserne. Send din ansøgning til hej@grobowski.dk